Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان: مبنای بهبود فضای کسب و کار باید توسعه صادرات باشد

سید ناصر محمودی در جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان همدان که عصر امروز با حضور دکتر قدمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، بر توسعه صادرات استان و همچنین بهبود فضای کسب و کار اشاره کرد و افزود: مبنای بهبود فضای کسب و کار باید توسعه صادرات باشد.

ادامه خبر...
اعلام آمادگی ایتالیایی ها برای احداث نیروگاه خورشیدی در استان همدان

http://ha.mefa.ir/Portal/picture/?403952/976

یک شرکت سرمایه گذاری ایتالیایی آمادگی خود را برای احداث نیروگاه خورشیدی و همچنین سرمایه گذاری در مدیریت پسماند همدان اعلام کرده است.

ادامه خبر...
استقبال کره جنوبی از سرمایه گذاری در حوزه نیروگاه خورشیدی در همدان

یک شرکت سرمایه گذاری کره جنوبی با نام Dass Tech، قصد سرمایه گذاری در احداث نیروگاه خورشیدی در استان همدان را دارد. پیش از این، یک شرکت دیگر از کره جنوبی آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در احداث نیروگاه های خورشیدی تا ظرفیت بیش از 100 مگاوات در استان همدان اعلام کرده اند که این دومین گروه از کره جنوبی هستند که می خواهند در حوزه احداث نیروگاه خورشیدی وارد شوند.

ادامه خبر...
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان: سرمایه گذاری اراده جمعی را می طلبد

در دیدار مدیرکل و معاونان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بر اراده جمعی برای امر سرمایه گذاری تأکید شد.

ادامه خبر...
برگزاری جلسه پیگیری پیشنهاد سرمایه گذاری خارجی شرکت ایتالیایی مونتانا

جلسه پیگیری پیشنهاد سرمایه گذاری خارجی شرکت مهندسی مونتانا(از کشور ایتالیا) در حوزه مدیریت پسماند و احداث نیروگاه خورشیدی رأس ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 1396/8/14 با حضور مشاور اقتصادی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، دبیر کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر همدان، نماینده و معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان، معاون سازمان سرمایه گذاری شهرداری همدان، نمایندگان دستگاه های اجرای ذیربط و آقای لورنزو (نماینده مدیریت شرکت ایتالیایی مونتانا) و خانم حیدری (مدیربازرگانی شرکت ایتالیایی مونتانا) در سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

ادامه خبر...

آرشیو
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان