Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
دومین جلسه دبیرخانه اجرایی دومین همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستا)

دومین جلسه دبیرخانه  اجرایی دومین همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستا) مورخ 1396/5/18در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با حضور مدعوین برگزار گردید.

ادامه خبر...
اولین جلسه دبیرخانه اجرایی دومین همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستا)

اولین جلسه دبیرخانه  اجرایی دومین همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه (بستا) مورخ 1396/5/11در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی با حضور مدعوین برگزار گردید.

ادامه خبر...
اعلام آمادگی سرمایه گذار ایرلندی برای احداث نیروگاه خورشیدی در همدان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، این سرمایه گذاران پس از بازدید از نیروگاه خورشیدی خلیج فارس استان همدان به منظور آشنایی و هماهنگی با مقامات و مدیران استان در جلسه ای که از سوی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران استان در دفتر استاندار همدان تشکیل شده بود، حضور پیدا کردند و در ابتدا آمادگی خود را برای ایجاد نیروگاه 30 مگاواتی در زمینی به مساحت 50 هکتار اعلام کردند و در ادامه به افزایش تولید نیروگاه خورشیدی تا 100 و 200 مگاوات نیز وعده دادند.

ادامه خبر...
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان: پاشنه آشیل توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان با اشاره به اینکه جذب سرمایه مهارت و تخصص میخواهد، گفت: پاشنه آشیل توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری است و بدون سرمایه گذاری ماشین توسعه حرکت نمیکند.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان: مذاکره مهمترین ابزار ارتباط در سرمایه گذاری است

استان همدان جزو استان های سوم و چهارم کشور در جذب سرمایه گذاری است که این امر مرهون تلاشهای مدیر ارشد استان و مسولان می باشد. نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان این مطلب در سمینار اصول و فنون مذاکره در امر سرمایه گذاری که از سوی این اداره کل و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان با حضور مدیران کل، فرمانداران، روسای دانشگاه های استان و مدیران کل و معاونان ادارات کل اقتصاد و دارایی منطقه ۶ کشور برگزار شد، سرمایه گذاری را موتور محرک اقتصادی مطرح کرد و افزود: ملزم به حرکت به سوی جذب سرمایه گذار در بخش خصوصی هستیم.

ادامه خبر...

آرشیو
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان