Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1396، سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان: پاشنه آشیل توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان با اشاره به اینکه جذب سرمایه مهارت و تخصص میخواهد، گفت: پاشنه آشیل توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری است و بدون سرمایه گذاری ماشین توسعه حرکت نمیکند.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان: مذاکره مهمترین ابزار ارتباط در سرمایه گذاری است

استان همدان جزو استان های سوم و چهارم کشور در جذب سرمایه گذاری است که این امر مرهون تلاشهای مدیر ارشد استان و مسولان می باشد. نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان این مطلب در سمینار اصول و فنون مذاکره در امر سرمایه گذاری که از سوی این اداره کل و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان با حضور مدیران کل، فرمانداران، روسای دانشگاه های استان و مدیران کل و معاونان ادارات کل اقتصاد و دارایی منطقه ۶ کشور برگزار شد، سرمایه گذاری را موتور محرک اقتصادی مطرح کرد و افزود: ملزم به حرکت به سوی جذب سرمایه گذار در بخش خصوصی هستیم.

ادامه خبر...
اداره کل اقتصادو دارایی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان برگزار کرد؛ سمینار اصول و فنون مذاکره در امر سرمایه گذاری

سمینار اصول و فنون مذاکره در امر سرمایه گذاری از سوی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان برگزار شد.

ادامه خبر...
در جلسه هماهنگی مدیران استان با سرمایه گذاران آلمانی و ایرلندی مطرح شد؛ همدان، پایلوت اجرا و احداث سومین نیروگاه بزرگ خورشیدی در کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان گفت: استان همدان زیرساختهایی را که امروز برای توسعه هر منطقه ای نیاز است، به طور کامل در اختیار دارد و مشارکت در فعالیت اقتصادی در استان از معدل کشور بالاتر است.

ادامه خبر...
شرکت در جلسه دفترجذب سرمایه گذاری خارجی کشور

در راستای تحقق اهداف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان در خصوص پیگیری امور اجرایی و روند پروژه های سرمایه گذاری استان همدان از سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و تبادل تجربیات در زمینه امور اجرایی و در راستای ایجاد تعاملات سازنده بین مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و سازمان سرمایه گذاری کشور، آقای فرهاد کرم، مدیر مرکز و خانم معصومی،کارشناس این مرکز روز سه شنبه مورخ 1396/3/2 به این سازمان مراجعه نمودند.

ادامه خبر...

آرشیو
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان