Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1396، سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
مدیرکل اقتصاد استان همدان در نشست با هیأت سرمایه گذاری آلمانی و سوئیسی مطرح کرد: بهترین فرصت های سرمایه گذاری در همدان

در ادامه حضور و علاقمندی سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ایران و فعالیت در بخش های مختلف آن، در استان همدان نیز پیشتر سرمایه گذارانی از کشور های ایتالیا، عراق، کره و چند کشور دیگر حضور یافته و زمینه همکاری با این کشور ها در استان فراهم شده است.

ادامه خبر...
استاندار همدان در دیدار با سرمایه گذاران آلمان، سوئیس و لیختن اشتاین: رویکرد دنیا به ایران برای سرمایه گذاری است

استاندار همدان، رویکرد دنیا به ایران را برای سرمایه گذاری از نتایج برجام دانست زیرا که استکبار به این نتیجه رسیده که با کشور بزرگ ایران باید با زبان تکریم صحبت کند.

ادامه خبر...
تصویب 35 میلیارد دلار خط اعتباری با بانک های بزرگ جهان

خزاعی

رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: بیش از 35 میلیارد دلار توافق با بانک های بزرگ جهان انجام شده است و حتی دستیابی به ارقامی بیش از نیاز کشور دور از دسترس نیست؛ اما زمانبر است.

ادامه خبر...
مدیرکل اقتصاد استان در سمینار سرمایه گذاری و تجارت بین الملل ایران و ترکیه: رسالت ما حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاری است

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان یکی از رسالت‌های دولت جمهوری اسلامی ایران را حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاری عنوان کرد.

ادامه خبر...
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری ایران: سرمایه‌گذاری اتوبان دوطرفه است

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری‌های خارجی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران گفت: سرمایه‌گذاری همانند یک اتوبان دوطرفه است و انتظار می‌رود که دو سوی این اتوبان فعال باشد، نمی‌توانیم تنها از یک سوی اتوبان انتظار داشته باشیم بلکه ما هم باید در سمت دیگر اتوبان حرکت کنیم.

ادامه خبر...

آرشیو
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان