Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
اخبار
اداره کل اقتصادو دارایی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان برگزار کرد؛ سمینار اصول و فنون مذاکره در امر سرمایه گذاری

سمینار اصول و فنون مذاکره در امر سرمایه گذاری از سوی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان برگزار شد.

ادامه خبر...
در جلسه هماهنگی مدیران استان با سرمایه گذاران آلمانی و ایرلندی مطرح شد؛ همدان، پایلوت اجرا و احداث سومین نیروگاه بزرگ خورشیدی در کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان گفت: استان همدان زیرساختهایی را که امروز برای توسعه هر منطقه ای نیاز است، به طور کامل در اختیار دارد و مشارکت در فعالیت اقتصادی در استان از معدل کشور بالاتر است.

ادامه خبر...
شرکت در جلسه دفترجذب سرمایه گذاری خارجی کشور

در راستای تحقق اهداف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان در خصوص پیگیری امور اجرایی و روند پروژه های سرمایه گذاری استان همدان از سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و تبادل تجربیات در زمینه امور اجرایی و در راستای ایجاد تعاملات سازنده بین مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و سازمان سرمایه گذاری کشور، آقای فرهاد کرم، مدیر مرکز و خانم معصومی،کارشناس این مرکز روز سه شنبه مورخ 1396/3/2 به این سازمان مراجعه نمودند.

ادامه خبر...
بازدید از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین

در راستای تحقق اهداف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان در خصوص بازدید از مراکز خدمات سرمایه گذاری استان های موفق جهت تبادل تجربیات در زمینه های پژوهشی و امور اجرایی و در راستای هم افزایی و ایجاد تعاملات سازنده بین مراکز خدمات سرمایه گذاری استان ها، آقای فرهاد کرم، مدیر مرکز و آقای مرتضی نعمتی و خانم سمیه دهبانی کارشناسان این مرکز، روز چهارشنبه مورخ 1396/3/3از اداره کل امور اقتصادی و دارایی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین بازدید نمودند.

ادامه خبر...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی: استان همدان بهترین شرایط را برای سرمایه گذاری دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سیدناصر محمودی گفت: استان همدان به دو دلیل انتخاب خوبی برای سرمایه گذران می باشد. در درجه نخست در استان همدان مدیران هماهنگ و حمایتگر هستند که در راس آن استاندار محترم می باشد. همچنین فرصت های سرمایه گذاری مناسب در چهار بخش در استان تدارک دیده شده است.

ادامه خبر...

آرشیو
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان