Notice (8): Undefined variable: wp_592q [APP/config/bootstrap.php, line 24]
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان
منوی اصلی
نظرسنجی
نظر شما


خبرنامه
سایت های مرتبط
ستاد سرمایه گذاری استان همدان
سال 1397، سال «حمایت از کالای ایرانی» ................... ثبت نام از کلیه سرمایه گذاران و مجریان طرحهای نیمه تمام، غیر فعال و طرحهای توسعه ای استان................آمادگی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان جهت مشاوره و تسهیل صدور مجوزها از طریق نمایندگان تام الاختیار........................سرمایه گذاران محترم در صورت داشتن هرگونه اعتراض نسبت به مراحل صدور مجوز فعالیت و بهره برداری می توانند اعتراض خود را کتبا به دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان اعلام نمایند.......
بازدید از پروژه سرمایه گذاری خارجی نیروگاه خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم

در راستای اهداف مرکز خدمات سرمایه ­گذاری استان همدان، آقای فرهاد کرم، مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان باتفاق آقای شجاعیان، نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در روز سه شنبه مورخ 1395/8/25از پروژه نیروگاه خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم در روستای قرخلر قهاوند بازدید نمودند.

این پروژه که با مشارکت سرمــایه گذاران خارجی از کشور ایرلند و دانمارک در دست احداث است، فاز اول آن در روستای قرخلر و فاز دوم آن در روستای آق بلاق شهرستان همدان همزمان در حال اجرا می باشد.
در ادامه این بازدیدآقایان الکس و آندریاس، مسئولان اجرایی سایت های قرخلر و آق بلاق بیان داشتند: هر یک از پروژه ها با پیشرفت فیزیکی 70% در زمینی به مساحت 9/8 هکتار و سرمایه گذاری 8 میلیون دلار جهت بهره برداری 7  مگاوات برق اجرا خواهد شد.
در پایان این بازدید، آقای کرم توضیحاتی در خصوص قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی ومعافیت پرداخت عوارض ترخیص تجهیزات و ماشین آلات پروژه های سرمایه گذاری خارجی از گمرک اعلام نموده و اظهار داشت: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به منظور مرتفع نمودن مشکلات پیش روی سرمایه گذاران اعلام آمادگی می کند.


 


امروز
جستجو
دیدنی های استان همدان
انتشارات
پنجره واحد سرمایه گذاری
آمار بازدید کنندگان